• Merkez Mah, Sarıyer Deresi Sk. No:17, 34450 Sarıyer/İstanbul
  • 05522278678 - 05452186698 - 02122186698

Eğitim Koçluğu

Eğitim-öğretim ihtiyacı devam eden tüm bireyler zaman zaman bu süreçle ilgili çeşitli problemler yaşayabilir. Bazı durumlarda ise bir problemden öte “Daha iyisini nasıl yapabilirim?” sorusunu cevaplayamamak, kararsızlık, amaçsızlık, motivasyon eksikliği, yöntemi bilememek gibi sorunlarla karşılaşılabilir. Eğitim koçluğu bu problemleri çözmek, hızla sonuca ulaşmak için danışan ve danışman arasında gizlilik ilkesine dayalı, aile ile öğrencinin ortak değerlerde buluşmasını sağlamayı amaçlayan, eğitim sürecinin problemlerini ortadan kaldırarak, sürece kalite kazandırmayı amaçlayan danışmanlık hizmetidir.

Temel Amaçlar

Zaman kaybını önlemek,
Çalışma yöntemine karar vermek,
Öğrenme biçimlerini tespit etmek,
Eğitim sürecini doğru programlamak,
Süreci baltalayan durumları belirlemek,
Eğitim sürecini daha verimli hale getirmek,
Problemli durumla ilgili özel çalışma yapmak,
Sınav hazırlığı sürecinde oluşan sorunları teşhis etmek,
Kısaca eğitim ihtiyacı devam eden bireylerin eğitim süreciyle ilgili tüm problemlerini tespit etmek ve bu problemlerin çözülmesini sağlamak amaçlanmaktadır.

Evimdeozelders.com’ da uluslararası geçerliliğe sahip sertifikalı eğitim koçlarından evinizde veya merkezlerimizde danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Koçluk hizmeti kapsamında haftalık olarak Eğitim Koçu-Öğrenci görüşmesi yapılır. Görüşmelerde yukarıda bahsedilen temel amaçlara ilave olarak ders programı yapılması ve takibi, ödevlendirme yapılması ve ödevlerin kontrol edilmesi, aldığı özel dersler varsa takibi ve planlamasının yapılması, girmiş olduğu sınavların analizi ve yorumlanması gibi başarıyı ve motivasyonu arttırıcı konular işlenir.

Eğitim Koçluğu Paketi-Evde

Eğitim Koçluğu Paketi- Özel Ders Merkezinde

*Görüşmeler her hafta 40 dk üzerinden yapılır.

*Koçluk ücretleri için lütfen iletişime geçiniz.