• Merkez Mah, Sarıyer Deresi Sk. No:17, 34450 Sarıyer/İstanbul
  • 05522278678 - 05452186698 - 02122186698

Hakkımızda

Hakkımızda

evimdeozelders.com kaliteli eğitim almayı hedefleyen öğrencilerle, İstanbul’un en iyi öğretmenlerini buluşturan ve kurumsal kimliği olan bir eğitim platformudur. evimdeozelders.com bünyesinde bulundurduğu ve referans olduğu kendi öğretmenleri ile çalışır. Her branştan alanında uzman branş öğretmenleri belirlenen zamanlarda sizlere misafir olurlar ve derslerinizi evinizin rahatlığında alır ve eksiklerinizi yolda zaman kaybetmeden tamamlarsınız. Öğrencilerin eksikleri uluslararası koçluk sertifikasına sahip deneyimli eğitim koçlarımız tarafından belirlenir ve kişiye özel ders planı çıkarılır. Bu plan dahilinde konu anlatımları ,soru çözümleri ve ödev takipleri sistematik olarak yapılır.

NEDEN ÖZEL DERS ?

Son yıllarda YGS-LYS ve TEOG gibi sınavlarda büyük bir rekabet ortamı oluştuğu için öğrenciler okulda verilen eğitime takviye olarak dershaneye gitmekte (şu an ki adı ile Özel Öğretim Kurumları) ve özel ders almaya yönelmektedirler. Öğrenciler okul ders notunu yükseltmek içinde özellikle yazılılardan önce özel dersi tercih etmektedirler. Dershanelerin daha çok öğrenci almak için rekabete girmeleri ve kalite standartlarını düşürmeleri sonucunda öğrenciler istedikleri verimi alamamış ,ilgi ve alaka sadece derece sınıflarına yöneldiği için büyük bir memnuniyetsizlik oluşmuştur. Dolayısı ile öğrenciler kendileri ile birebir ilgilenilen özel ders sistemine yönelmişlerdir.

ÖZEL DERSİ KİMLER VEREBİLİR ?

Maalesef bununla ilgili herhangi bir kalite standartı söz konusu değildir. Bu yüzden sınava hazırlık sürecinden geçmiş, yeni üniversiteden mezun olmuş, hatta henüz okudukları üniversiteden mezun bile olmamış öğrenciler para kazanmak için özel ders vermektedirler. Oysa ki özel ders neredeyse her yıl güncellenen müfredata hakim, formasyonu olan, alanında kendini ispatlamış, tecrübeli ve güvenilir branş öğretmenlerinden alınmalıdır.

ÖZEL DERS ALINIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

Herhangi bir branşta eksiği olan öğrenci ,ders alacağı öğretmeni seçerken öğretmenin bilgisini ve tecrübesini sınayamaz ve bu iş için uygun olup olmadığını da bilemez. Belli referanslara ve öğretmenin ders verme tecrübelerini anlatmasına dayanarak karar vermeye çalışır. Öğretmenin ders verme becerilerini öğrenciler kısa sürede anlayamaz , böylece hem çok değerli olan zamanlarını hem de maddiyatlarını boşa harcamış olabilirler. Özel ders, öğrencilerin ve velilerin gerektiği zaman hesap sorabilecekleri kendilerini ispatlamış kurumsal kimliği olan profesyonel kişi ve kurumlardan alınmalıdır. Unutmamak gerekir ki; bir öğretmen branşında iyi olmak için yıllarını verir. Branşı ile ilgili tüm kaynakları tarar ve kendi sorularını yazar. Aynı anda birkaç farklı branşta ders veren öğretmenlerden kaçınmak gerekir.

NEDEN ‘ evimdeozelders.com ’ ?

- evimdeozelders.com ’ da alanında uzman, formasyonlu, uzun yıllar ders anlatma tecrübesi olan ,önemli dereceler çıkarmış öğretmenlerden ders alırsınız.

- Eğitim koçlarımız uluslararası geçerliliğe sahip sertifikalı gerçek profesyonellerdir.

- evimdeozelders.com kurumsal kimliği ile her zaman öğrencilerimizin ve velilerimizin yanında yer alır.

- evimdeozelders.com ’ da eğitim memnuniyet esasına dayanır ve %100 memnuniyet garantisi vardır.

- evimdeozelders.com ’ da sadece evinizde değil dilerseniz Sarıyer ve Levent’te bulunan ofislerimizde de ders alabilirsiniz.

İYİ BİR DERS NASIL PLANLANIR ? KİŞİYE ÖZEL SORU BANKASI NASIL HAZIRLANIR?

İyi bir öğretmen , öğrencinin eksikliklerini ve bu eksikliklerin kaç özel derste giderileceğini belirler. Genel ders planlaması yapar ve bunu öğrencisi ile paylaşır, ödev verir ve takibini yapar. evimdeozelders.com’da özel Check Up programı ile öğrencilerin eksiklikleri belirlenir. Bu program kapsamında öğrencilere birtakım ölçme testleri uygulanır. Uygulanan testlerin sonuçları değerlendirilir ve sonuçlar evimdeozelders.com’a özel Check Up sistemi ile detaylı analize dönüştürülür. Öğrencilerin her branş ve her konudaki başarısı yüzde olarak hesaplanır. Bu sistem ile eksik konulara göre ders çalışma programı hazırlanır. evimdeozelders.com Ders Takip Sistemi ile alınan analiz raporlarına göre haftalık ödevlendirme yapılıp eksik konular giderilir. Check Up programının sonuçlarına göre öğrencilerin eksik konularını içeren Kişiye Özel Soru Bankası hazırlanır.

evimdeozelders.com ‘da HANGİ DERSLERDEN ÖZEL DERS ALINABİLİR?

evimdeozelders.com ’ da tüm branşlarda özel ders verilmektedir. Öğrenciler her branş için alanında uzman öğretmenlerden ders alırlar. Ayrıca merkezimizde eğitim koçluğu,3 ve 5 kişilik gruplarda YGS-LYS ve TEOG sınavlarına hazırlık, İngilizce eğitimi, yurt dışı eğitim danışmanlıkları da verilmektedir.